Email info@paniletisim.com Şimdi Ara! 0850-346-48-57

Google Reklamları

Google Ads ile internette yeni müşterilere ulaşın

Google ADS

Dijital pazarlamanın en büyük ağı olan Google’ın, Ads hizmeti ile hedef kitlenizin sizi kolayca keşfetmesini sağlayabilirsiniz!

Çünkü internette insanların 3/2’si Google arama yapmadan bir ürün veya hizmet satın almıyor.

Bu yüzden Google reklamları hayati önem taşımaktadır.

Temel bir tanımla, Google’ın sunduğu reklamcılık hizmetlerinin bütününe “Google ADS” denir. Dijital pazarlamada işini şansa bırakmak istemeyenler, Google ADS yönetimi ile daha fazla müşteri ediniyor.

Google ADS hizmetimizde, markanız ölçütünde müşteri analizi yapıyor ve doğru bütçelendirmeyi doğru müşteriyle birleştirerek hedef kitlenizin sizi keşfetmesini sağlıyoruz.

Google ADS reklamları neden avantajlı?

  • Ölçülebilir, güvenilir ve esnek
  • İstenilen anda bilgi sunuluyor
  • İstenilen anda durdurulup, başlatılabilir
  • Bölgesel veya küresel seçeneklerle reklam yayınlanabiliyor
  • Doğru kullanıcıyı doğru zamanda sizinle buluşturuyor

Google reklam türleri nelerdir?

Arama Ağı

Google aramalarında anahtar kelimeniz tetiklendiği zaman diğer organik arama sonuçları ile birlikte Google Ads reklamlarınız gösterime girer. Sadece tıklama aldığınız zaman ücret ödersiniz. 

Görüntülü Reklam Ağı

Bazı web siteleri Google reklamlarını kendi sitelerinde gösterir. Bu siteler Google Arama Ağı başlığında toplanır. Google Arama Ağı’na katılan web sitelerine uygun şartlarda reklam verilebilir.

Video Reklamlar

Dünyanın en çok video izlenen platformu Youtube üzerinde birbirinden farklı reklam modellerinde reklam verebilir, gerek markanızı gerek potansiyel müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.

Mobil Uygulama Reklamları

Mobil Uygulama reklamları ile uygulamanıza yeni kullanıcılar kazandırabilir kullanıcı sayınızı kolayca yükseltebilirsiniz. Hedef kitle filtrelemeleriyle sadece uygulamanızla ilgilenen kişilere ulaşın.

Remarketing (Yeniden Pazarlama)

Web sitenize giriş yapan ziyaretçilere tekrar ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Remarketing reklamları sayesinde kaçırdığınız potansiyel müşterilerinizi yeniden pazarlayın.