Email info@paniletisim.com Şimdi Ara! 0850-346-48-57

Online İtibar Yönetimi

 

Pan İletişim olarak 200’e yakın kişi ve kurumlara online itibar anlamında destek verdik / veriyoruz.

Dijitalin hayatımıza girmesi ile beraber internet dünyasında markalarla alakalı aramalar ve sanal ortamdaki marka algısı hızla büyümeye başladı. Dijital itibarı korumak ve bu konuda çalışma yapmak artık hem bireysel hem kurumsal markalar için zorunluluk haline geldi diyebiliriz.

Peki nedir bu itibar yönetimi? İtibar yönetimi, online dünyada markanızla alakalı algıyı doğru yönetmek için yapılan çalışmalara verilen isimdir. İnternet üzerinde markanızla alakalı tüm değerlendirme ve yorumları kontrol ederek denetleme ve markanız hakkındaki görüşleri takip etme işlemlerine online itibar yönetimi denilmektedir. Markanızla alakalı yapılan olumlu ya da olumsuz her tür değinme itibar yönetiminde önemli rol oynar. Yapılan araştırmalar ilginin en çok olumsuz değinmelerden geldiğini göstermiştir.

Sosyal Medyada, Web Sitelerinde, Bloglarda ve Arama motoru sonuçlarında ilk sayfada markanızla alakalı çıkan bir tane bile olumsuz içerik markanıza büyük zarar verebilir. Özellikle bunların tespit edilmesi ve bu deneyimin iyileştirilmesi sürecinde, ajans olarak bir köprü görevi görürüz ve algının olumlu gelişmesi için danışmanlığımızı sunarız. Bu sayede; itibar yönetimi ile markanızın dijital dünyadaki duruşunu kontrol altına alarak olumsuz algıları pozitife çevirebilirsiniz.

İnternette insanların 2/3’si araştırma yapmadan bir ürün ve hizmet satın almıyor. Bu da dijital kimliğinizin ne kadar önemli olduğunu ortaya koyuyor.

Bize 0850 346 48 57  numaralı telefonlardan veya info@paniletisim.com adresinden hemen ulaşabilirsiniz.

Referanslar

Bize Yazın